Какутич Євгеній Юрійович
Директор Науково-дослідного інституту сталого розвитку та природокористування
Ступень - Кандидат економічних наук
Вчене звання - Доцент
Стисла характеристика діяльності: Відомий фахівець з питань екологізації підприємницької діяльності, сталого розвитку, економічних проблем дослідження екологічної безпеки розвитку продуктивних сил, економіки природокористування та охорони навколишнього середовища, управлінських аспектів екологічної політики, стратегічної екологічної оцінки. Працював експертом з еколого-економічних та соціальних питань в ряді проектів під егідою ОНН та інш. Какутичу Є.Ю. належить розробка методичних підходів до інтегрованої оцінки екологічного стану регіонів України, методологічних та методичних підходів до аналізу збитків від надзвичайних ситуацій природного та техногенного походження, впливу кліматичних змін на соціально-економічний розвиток держави та її окремих регіонів. Член редакційних колегій декількох наукових журналів та часописів, зокрема міжнародного наукового журналу «Sustainable development» (Болгарія). Какутич Є.Ю. є організатором щорічної науково-практичної конференції «Сталий розвиток та екологічна безпека суспільства в економічних трансформаціях» (Автономна Республіка Крим), а також є автором численних наукових праць, які опубліковані в Україні, Росії, Білорусії, Болгарії тощо.
Основні опубліковані праці:
1) Какутич Є.Ю., Жарова Л.В., Хлобистов Є.В. Екологічне підприємництво та екологізація підприємництва: теорія, організація, управління / За наук. ред. Данилишина Б.М. – Суми: Університетська книга, 2009. – 240 с.
2) Сталий розвиток і екологічна безпека суспільства в економічних трансформаціях / [Андрєєва Н.М., Бараннік В.О., Какутич Є.Ю. та ін.]; За наук. ред. Хлобистова Є.В. - Сімферополь: Фєнікс, 2010. - 582 с.
3) Сталий розвиток та екологічна безпека суспільства: теорія, методологія, практика / [Андрєєва Н.М., Алимов О.М., Какутич Є.Ю. та ін.]; За наук. ред. Хлобистова Є.В. – Сімферополь: Аріал, 2011. – у 2-х томах: Т.1. «Теорія та методологія комплексних міждисциплінарних досліджень сталого розвитку та екологічної безпеки» – 464 с.; Т.2. «Методичні засади та практичний досвід реалізації політики сталого розвитку та екологічної безпеки» –340 с.